Главная \ Логопед

Логопед

 

012     Загальновідомо, що розвиток мовлення дитини є однією з основних характеристик загального розвитку.

      Діти, що добре розвиваються  володіють хорошими здібностями до отримання знань.

     Дитячий логопед, хто він і яка його роль у розвитку дитини?

     Багато батьків замислюються над цим запитанням. На жаль, ініціатива в більшості випадків з’являється лише тоді, коли дорослі помічають у своєї дитини явні дефекти мови.

     Насправді, більшість порушень мовного розвитку важко помітити і діагностувати вчасно без допомоги фахівця.

     Порушення мови може проявлятися в порушенні вимови, граматичного ладу мови, недостатності словникового запасу, порушенні плавності і темпу мови.

    Мовні порушення можна розділити за ступенем важкості на ті, які не перешкоджають навчанню у звичайній школі, і важкі порушення, які в свою чергу вимагають спеціального навчання.

    Тому скористатися послугами логопеда бажано ще в ранньому віці дитини, щоб фахівець зміг проаналізувати його мовленнєвий розвиток і проконсультувати батьків з приводу можливих проблем та їх усунення. Чим же конкретно здатний допомогти дитячий логопед? Крім виправлення явних мовних дефектів (у випадках, коли діти не вимовляють деякі звуки, замінюють їх іншими), фахівець займається мовною постановкою з точки зору граматики, збагачує дитячий словниковий запас, навчає малюка правильно складати зв'язні за змістом розповіді.

    Спостерігайте за своїм малюком, розмовляйте з ним, читайте разом з ним, спонукайте його до діалогу. І якщо у вас виникнуть хоч якісь сумніви - негайно звертайтеся до фахівця.

    У  нас Ви можете скористатися кваліфікованими послугами логопеда. Індивідуальна робота фахівця з Вашою дитиною, дозволить зробити  детальний аналіз його мовного розвитку і усунути виниклу проблему.

    У нас ви можете отримати консультаціюдитячого логопеда і психолога. Ми працюємо з дітьми та їх батьками, здійснюємо групові та індивідуальні консультування.

00015