Главная \ Музика

музика

                                                McLkAk4kifadfadff

Музичне виховання дошкільників – важливий засіб формування їхньої особистості і всебічного розвитку. Музика безпосередньо впливає на емоційну сферу дитини, стимулює пізнавальну активність, пробуджує творчі здібності.     

В нашому клубі "Шкереберть"  педагог проводить хороводні та пальчикові ігри, використовуючи музичні інструменти, танцювальні рухи та прослуховування музичних записів. Поєднання музики, гри та спілкування перетворює музичний урок на веселу гру, яка сприяє естетичному та духовному розвитку. 


  2d5a15f068fbdf0c4ef063c07fffac47      Музичне заняття включає: 
 музично-рухову розминку; 

 забавлянки; 
 музичні вправи, спрямовані на розвиток мови і музичного слуху (логоритміка, логопедичні пісні, пальчикова     гімнастика, музична грамота); 
музичні казки та міні-вистави (мюзикли), ляльковий театр.   

                                                       777

       Музика – могутнє джерело думки. Без музичного виховання неможливий повноцінний розумовий розвиток дитини. Першоджерелом музики є не тільки навколишній світ, а й сама людина, її духовність, мислення і мова. Музичний образ по- новому розкриває перед людьми особливості предметів і явищ дійсності. Увага дитини немовби зосереджується на предметах і явищах, які в новому світлі відкрила перед нею музика, і її думка малює яскраву картину, а ця картина проситься в слово.